המשימה שלנו היא להפוך את באמצעות מימוש הפוטנציאל של חוויות מציאות מדומה

הסיפור שלנו

פרויקט Better Life VR מגיש מהפכה בתחום הגיל השלישי

אי שם בשנת 2016, מציאות מדומה הייתה רק סוג חדש ומלהיב של חווית בידור. כיום, עם תוכן כה שובה לב וכל כך מציאותי, מציאות מדומה הפכה להרבה יותר.

 

בין אם מדובר בהפגת בדידות או מתן טיפול בחולים תחת ניתוח אינטנסיבי, טכנולוגיית ה- VR שלנו מציעה מגוון רחב של פתרונות לבעיות הגדולות ביותר בענף שלכם.

 

אנו מאמינים שתפקיד הטכנולוגיה הוא להפוך את העולם למקום טוב יותר. הפתרונות שלנו מאפשרים למשתמשים שלכם לברוח מעולמם היומיומי, ולו רק לכמה רגעים. אנו רוצים לעזור לכם למצות את הפוטנציאל הבלתי מוגבל של טכנולוגיה פורצת דרך זו. הצטרפו אלינו.

מציאות מדומה לקשישים
צולם במסגרת עבודה משותפת עם ארגון הג'וינט

מותגים מובילים שעבדו איתנו

הכירו את הצוות

צבי טובול - לביא

נשוי לרחל, אבא לאלונה. מנהל פיתוח עסקי ופיננסים, בעל תואר M.B.A ביזמות טכנולוגית ומהנדס מדיה דיגיטלית. אחראי על פיתוח ומוצרים חדשים.

ד"ר יעקב אופיר

פסיכולוג קליני מומחה ועמית מחקר פוסט-דוקטורט בטכניון ובאוניברסיטה העברית. תחומי המחקר של ד"ר אופיר עוסקים בממשק שבין פסיכולוגיה וטכנולוגיה

אלכס כץ

מנהל תפעול ותיקי לקוחות.
החזון של אלכס הוא להנגיש את היתרונות של המציאות המדומה לקהל הרחב. בדגש על התמקדות בשיפור איכות החיים באמצעות הטכנולוגיה. "אני מאמין שבאמצעות הטכנולוגיה בכלל והמציאות המדומה בפרט נוכל לשפר ואף להאריך פלאים את חיינו כחברה ואינדיבידואלים"

ארתור אהרוני

נשוי לגל, אבא לאמה.
מנהל את המיזם בישראל. מצטיין בשירות לקוחות וחשיבה יצירתית. מתמחה בשיווק דיגיטלי יודע להעניק חוויה ייחודית לכל לקוח באמצעות VR.

השאיפות שלנו

הדגמת אפשרויות יוצאות דופן

פתרונות ה- VR שלנו מתוכננים במטרה לעזור לך לבצע טיפול בבני הגיל השלישי בדרך האפקטיבית ביותר. אנו עושים הכל על מנת לסייע ללקוחותינו להשיג את הבלתי נתפס, ולעמוד בציפיות בכל הזדמנות אפשרית.

מצוינות בעבודה שאנחנו עושים

איננו מתפשרים בענייני איכות, כישורים, ביצועים ואמינות. כלומר הלקוחות שלנו יכולים לצפות שהפתרונות שלנו יעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

יושרה

אנו תמיד מקפידים על מילתנו בפני לקוחותינו ונשארים נאמנים לחובותינו האתיות בכל עת. לכן הלקוחות שלנו סומכים עלינו פעם אחר פעם, ויוצרים מערכות יחסים שנמשכו למעלה מעשור.

ערך אמיתי לכסף

אנחנו כאן בשביל לעשות הכל במטרה להשיג ערך משמעותי תוך שמירה על עלויות מינימליות. לכן אנו מפתחים פתרונות המשתלמים מאוד בהסתכלות לטווח הרחוק.

מה אנו עושים

מה לא נעשה לעולם

small_c_popup.png

צרו איתנו קשר

יש לך שאלה? נשמח לשמוע ממך, שלח לנו הודעה ואנחנו נגיב בהקדם האפשרי